Kontakta oss på Hakfelts

Personalens kompetens, lojalitet, envishet och ärlighet är grunden för en öppen och kreativ kundservice.

Hakfelt Produktion ab

Industrigatan 13
843 31 BRÄCKE 
Telefon: 0693-66 13 60 (växel)

Vi finns i Bräcke kommun

Kontakta oss

Order och förfrågningar

Skicka meddelande

Skicka ett meddelande så kontaktar vi dig så snart vi kan!

Vad kan vi hjälpa dig med?

Kontaktpersoner

Fredric Hakfelt

Fredric Hakfelt

VD

0693 - 66 13 64

070 - 219 49 09

fredric@hakfelt.se

Pontus Hakfelt

Pontus Hakfelt

Marknadschef / personal

0693 - 66 13 66

070 - 373 27 69

pontus@hakfelt.se

Anders Hansson

Anders Hansson

Produktionschef

0693 - 66 13 62

070 - 341 79 69

anders@hakfelt.se

Beatrice Löw

Ekonomi

0693 - 43 53 71

073 - 845 23 17

beatrice@hakfelt.se

Christian Källgren

Christian Källgren

Kvalité / beredning

0693 - 66 13 69

070 - 322 73 59

christian@hakfelt.se

Samir Mulalic

Samir Mulalic

Beredning / order

0693 - 66 13 68

070-232 79 30

samir@hakfelt.se

Jon Hakfelt

Jon Hakfelt

Arbetsledare produktion

0693 - 66 13 67

070 - 180 09 29

jon@hakfelt.se

Peter Kjellberg

Tommy Birgersson

Arbetsledare flerop

0693-43 53 72

072 - 402 54 00

tommy@hakfelt.se

Reine Fredriksen

Reine Fredriksson

Arbetsledare svets

0693-43 53 74

072-402 57 00

reine@hakfelt.se

Micke Eliasson

Micke Eliasson

In- och utleverans

0693 - 66 13 65

070 - 180 04 38

micke@hakfelt.se

Personalens kompetens, lojalitet, envishet och ärlighet är grunden för en öppen och kreativ kundservice.